Fizikai, segéd, betanított munka

Gyártósori összeszerelő állás Tolnán jó kereseti lehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tolna
2018. 07. 10. 16:44

Autóipari világmárkák számára gyártó, több mint 25 éve működő autóipari beszállító cég tolnai telephelyére keres munkatársakat.

Feladatok:

  • a termékek összeszerelése a munkautasítás alapján,
  • a szükséges minőségi ellenőrzések elvégzése,
  • gyártási dokumentációk pontos kitöltése,
  • a munkaállomás, és annak területén az általános rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség,
  • folyamatos, műszakos munkarend vállalása (3 nap munka után 3 nap pihenő),
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszútávú munkahely
  • KERESETI LEHETŐSÉG: bruttó 210 000 – 310 000 Ft.
  • díjmentes buszjárat

Az állásra jelentkezni a csatlakozzhozzank@interplus.hu e-mail címen lehet, vagy a 06 30 678 7757 vagy 06 74 565 537/102 -es telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése