Betanított munka-operátor állás Dunavarsányban

T.A.G. Services Kft.
Dunavarsány
Bruttó 1 283 Ft / óra
2020. 02. 11.

Japán tulajdonú partnercégünk részére keresünk betanított munkakörre munkatársakat megszakítás nélküli folyamatos munkarendbe. 3 nap 12 órás délelőttös (06-18h-ig) műszakot 3 nap pihenő, majd 3 nap 12 órás (18-06h-ig) éjszakás műszakot szintén 3 nap pihenő követ.

Feladatok

  • Autók kipufogójába részecskeszűrők gyártása
  • Félkész és kész termékek előállítása a technológiai utasítások betartásával
  • A rábízott berendezések előírásszerű kezelése és működésének felügyelete
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Szükséges beavatkozások elvégzése, egyszerűbb hibák elhárítása

Elvárások

  • Befejezett általános iskolai végzettség
  • Teszten, interjún való részvétel
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása: 3 nappali (12 órás) műszakot, 3 pihenőnap követ, majd 3 éjszakás (12 órás) műszakot szintén 3 pihenőnap követ.
  • Büntetlen előélet
  • Betöltött 18. életév

Előnyök

  • Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó alapórabér 1.283 Ft/óra
  • Béren kívüli juttatás nettó 12.500-tól 28.500 Ft-ig
  • Munkabér előleg
  • Ingyenes buszjáratok (tesztírás napján is),szálláslehetőség
  • Határozatlan idejű, teljes idejű munkaviszony
  • Munkabér előleg biztosítása minden hónapban
  • Egységes munkaruha
  • Ajánlom a barátom program

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)