HR projektvezető állás Szekszárd és környékén

10 éves szakmai múlttal rendelkező, vállalati HR szolgáltatással és személyzeti tanácsadással foglalkozó cég saját csapatának bővítésére, tapasztalttal rendelkező munkatársakat keres

HR Projektvezető

munkakörbe.

Feladatok:

  • Részvétel HR rendszerek és folyamatok kialakításában, bevezetésében és működtetésében.
  • A munkavállalók foglalkoztatásához (beléptetés-változáskezelés-kiléptetés, munkaügyi dokumentumok készítése) kapcsolódó teljeskörű adminisztráció elvégzése, koordinálása.
  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása.
  • Interjúk szervezése, a munkaerő keresési stratégia kialakításában való aktív részvétel.
  • A szervezeti egységek vezetőinek és szakembereinek támogatása belső tanácsadói szerepkörben a HR folyamatok, és irányelveknek megfelelően.
  • HR riportok, kimutatások készítése.

Követelmények:

  • Legalább 5 év, 120 – 300 fő közötti munkavállalói létszámot foglalkoztató munkáltatónál töltött, HR Generalistaként, HR Business Partner-ként vagy HR koordinátorként szerzett aktív munkatapasztalat.
  • MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) felhasználói szintű ismerete.
  • Naprakész munkajogi-munkaügyi tudás.
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság, diszkréció.
  • Proaktív, ügyfélorientált személyiség, jó problémamegoldó készséggel.

Előny:

  • Több, mint 5 év szakmai munkatapasztalat.
  • Legalább 2 év vezetői gyakorlat HR vagy munkaügyi területen.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Saját gépjármű, laptop, telefon.

Amit kínálunk:

  • Megegyezés szerint: teljes- vagy részmunkaidő lehetősége.
  • Versenyképes javadalmazás.
  • Változatos feladatok.
  • Önállóság.

Munkavégzés helye: projekttől függően, Szekszárd térsége.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!